Приветствую Вас, Гость! Регистрация RSS

АРЕНДА МИКРОАВТОБУСОВ и АВТОБУСОВ. СТО

Четверг, 27.06.2019

 

м. Київ, просп. П. Григоренко, 39Б
+38-067-447-29-01

+38-066-273-88-64

 

 

РАЗВОЗКА ПЕРСОНАЛУ ПІД КЛЮЧ

парк своих микроавтобусов и автобусов разной вместительности, свое СТО
 
Один з пріоритетних напрямків нашої роботи є співпраця з компаніями та підприємствами по перевезенню співробітників або клієнтів, развозка персонала Киев и область.
Ми професійно організовуємо регулярну (денну чи нічну) доставку клієнтів, офісних працівників, будівельників, робочих бригад до місця роботи, а також розвезення людей після закінчення робочого дня, робочої зміни; нерегулярні перевезення корпоративних груп на екскурсії або до місць відпочинку; транспортне обслуговування корпоративів в Києві, Київській області і по Україні.
 
Наші мікроавтобуси:

1. Mercedes Vario
(20 місць, кондиціонер, батареї, м'які відкидні сидіння, tv, dvd, mp3, мікрофон)
(8 місць)
(21-23 місця, 25 місць м'які сидіння, mp3, мікрофон)
4.
Mercedes Sprinter
(18 місць, кондиціонер, м'які відкидні сидіння, tv, dvd, mp3, мікрофон)
 
 
Найпоширеніші напрямки для розвозки працівників:

• від метро Позняки (Харківський, Бориспільська) - Бориспільський район (Бориспіль, Проліски, Щасливе, Мартусівка, Мала Олександрівка, Рогозів і т.д)

• від метро Видубичі (Деміївська, Либідська, Позняки) - Обухівський район (Обухів, Українка, Трипілля, Ходосіївка, Новосілки та ін )

• від метро Лісова (ж / м Троєщина) - Броварський район (Бровари, Княжичі, Требухів та ін )

• від метро Лівобережна (Осокорки) - бізнес-центри на Березняках, Дніпровській Набережній, вул. Здолбунівська
 
• від метро Академмістечко (Житомирська) - Ірпінь, Буча, Гостомель, Пуща-Водиця та інші
 
• від метро Теремки (Іподром, ВДНХ) - Боярка, Васильків, Вишневе та інші
 

 
Развозка персонала може бути організована:
 
* денна,
* нічна,
* ранкова,
* вечірня.
 
У нас свое СТО по обслуживанию микроавтобусов, потому автобусы на развозке всегда в исправном состоянии.
Ви гарантовано отримаєте найвигіднішу ціну, так як ми економимо на подачі транспорту. При постійній співпраці наші мікроавтобуси паркуються на стоянках, оптимально розташованих до місця завантаження пасажирів - зараз це поряд з метро Лісова, Позняки, Академмістечко.

Я, директор Соломка Олександр Іванович, гарантую своєчасну подачу пасажирського мікроавтобуса у відповідному стані для перевезення пасажирів. Я завжди враховую побажання і вимоги до обслуговування при роботі з різними компаніями.
 
Для розвезення персоналу використовуємо лише комфортні туристичні (м'які) пасажирські мікроавтобуси не старше 10 років, які не працюють на міських і приміських маршрутах. Мікроавтобуси у чудовому технічному стані, завжди прибрані, доглянуті, з культурними охайними досвідченими водіями. Взимку наші мікроавтобуси завжди приїжджають прогрітими, а на літо є можливість замовляти мікроавтобус з кондиціонером.

Ми не перший рік займаємося пасажирськими перевезеннями і розвозкою персоналу. Нашими постійними клієнтами були і залишаються різні організації: мережа французьких будівельних супермаркетів у Києві, логістична компанія і склад у Броварах, дилерська компанія в Пролісках в Бориспільському районі, Міністерство фінансів, фармацевтична фірма на Печерську, будівельна фірма біля Обухова.
При необхідності наші постійні клієнти можуть дати нам рекомендації, підтвердити якісну і безпретензійну роботу нашої компанії в сфері пасажирських перевезень.

Ми працюємо за готівковим або безготівковим розрахунком з усіма необхідними для перевезення пасажирів документами ( ліцензія, страховка пасажирів, страховка водія, договір відповідно до законодавства України ).

Наша допомога в розробці зручного маршруту розвозки буде запорукою оптимальної вартості , пунктуальності і комфорту для співробітників замовника. У першу чергу, можливо організовувати розвезення робітників від найближчої станції метро до підприємства, розташованого в Києві або за його межами. Також за маршрутом руху для зручності персоналу можна організувати кілька зупинок за розкладом.

Розвозка співробітників вночі з метою їх безпеки і зручності також дозволяє значно економити на таксі. Організована доставка робітників на об'єкт дозволить бути впевненим, що всі співробітники будуть своєчасно присутніми на робочому місці.

За бажанням клієнта можна забрендувати мікроавтобус. Фірмова атрибутика виділятиме транспорт в потоці і робитиме додаткову рекламу Вашої компанії. Незалежно від специфіки вашого бізнесу, можна підібрати унікальний варіант зовнішнього оформлення.

Вартість на розвезення пасажирів та оренду мікроавтобуса можна уточнити, залишивши заявку для розрахунку на сайті або подзвонивши по телефону.
 
 
ФОТОГРАФІЇ: НАШІ МІКРОАВТОБУСИ


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Київ і передмістя - мегаполіс зі складним транспортним рухом. Шлях до місця роботи для багатьох є досить обтяжливим. Перевезення персоналу в Києві і по Україні - важливе завдання для підприємства,  яке хоче подбати про своїх співробітників і зберегти свої кадри. В основному з метою організації якісної і недорогий Розвозь співробітників в Києві досить використовувати мікроавтобус на 15-25 пасажирських місць. Для скорочення довжини маршруту , відповідно і зменшення ціни , перевезення слід організовувати від найближчої станції метро.

Останнім часом багато офісів і підприємств вигідно , зручно і необхідно розміщувати за межами Києва. Безумовно, в цьому багато плюсів , але є і деякі мінуси: складно підібрати, організувати і зберегти якісні трудові ресурси. Адже не секрет, що для багатьох дорога до місця роботи є одним з ключових чинників при виборі місця праці. Службова розвозка в такому випадку ставати хорошим рішенням - вона дозволяє недорого , комфортно , швидко , гарантовано і вчасно привозити і розвозити персонал.

Наша компанія надає професійно послуги розвезення співробітників і персоналу мікроавтобусом. Безперебійна подача мікроавтобуса в будь-яку точку Києва та України - гарантована в будь-який час.